Jaunumi no SILVANOL!!!

Gastromix balzāms 100ml

Pamatojoties uz tautas medicīnas pieredzi un apvienojot efektīvākos ārstniecības augus pareizajās proporcijās, ir radīts jauns produkts kuņģa – zarnu trakta darbības uzlabošanai – Gastromix balzāms.
Gastromix balzāma sastāvā esošie vērmeles, ceļtekas, kumelītes un  piparmētras ekstrakti darbojas spazmolītiski un sekretolītiski, mazina gludās muskulatūras spazmas, veicina žults un aizkuņģa dziedzeru sulas sekrēciju, tādējādi sekmējot  saskaņotu kuņģa – zarnu trakta darbību.
Vērmelēm, kliņģerītēm un čagai (melnā bērzu piepe)  piemīt pretiekaisuma darbība, un  ceļtekas darbojas bakteriostatiski, mazinot gļotādas tūsku, sāpes un pasargājot no infekcijas tālākās izplatīšanās.
Čagas (melnās bērzu piepes) ekstrakta sastāvā ir spēcīgi antioksidanti, mikroelementi un daudz citu bioloģiski aktīvo vielu, kas veicina audu metabolismu, atveseļošanās procesus un pasargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.


NEIROVIT MAGNESIUM kapsulas N30
Laikā, kad gadalaiku mija atstājusi ietekmi uz mūsu ķermeņa darbaspējām, esam izstrādājuši jaunu preparātu – NEIROVIT MAGNESIUM - vitamīnu, minerālvielu un ārstniecības augu kompleksu, kura sastāvā esošās aktīvās vielas piedalās enerģijas atjaunošanas un šūnu reģenerācijas procesos, veicina atveseļošanos un enerģijas atjaunošanos.
NEIROVIT MAGNESIUM produkta sastāvā esošais magnijs un B grupas vitamīnu komplekss papildināts ar ehinācejas ekstraktu imunitātes stiprināšanai gadalaikā, kad organismam nepieciešama īpaša spēcināšana.
Magnijam ir svarīga loma enerģijas vielmaiņā šūnās, tas palīdz mazināt muskuļu nogurumu un cīnīties ar ikdienas stresu.
B grupas vitamīniem ir nozīmīga loma galvenajos vielmaiņas procesos organismā un veselīgā nervu sistēmas darbībā.
Ehināceja stimulē imunitāti un reģenerācijas procesus, tādējādi palielinot organisma izturību pret saaukstēšanos un infekciju slimībām.
Sagaidīsim vasaru spirgtā noskaņojumā, pieveiksim ikdienas stresu un pavasara nogurumu ar NEIROVIT MAGNESIUM!
Sastāvs:
Magnijs (magnija oksīds), ehinācejas ekstrakts, melisas ekstrakts, vitamīns B1, vitamīns B2, vitamīns B6, vitamīns B12, fibrekss.Vitamīnu, minerālvielu un ārstniecības augu komplekss, kas mazina nogurumu un veicina organisma atveseļošanās procesus. Magnijs un B grupas vitamīnu komplekss stiprina nervu un sirds - asinsvadu sistēmu, ehinācejas ekstrakts stimulē imunitāti, veicinot  atveseļošanos un enerģijas atjaunošanos.
Produkts īpaši ieteicams atveseļošanās periodā.
Lietošana: pa 1 kapsulai 2 reizes dienā.


Silvaslim Day® kapsulas N30
Silvaslim Day® sastāvā esošie greipfrūta un guarānas ekstrakti (satur fermentus, kas palīdz ātrāk sašķelt uzņemto uzturu), C vitamīns, kā arī dabīgais enzīms bromelaīns aktivizē vielmaiņas procesus un neļauj izgulsnēties taukiem. L-karnitīns un koenzīms Q10 paātrina tauku sadedzināšanu. Spirulīna (zilzaļā aļģe) nodrošina ar vitamīniem, minerālvielām, neaizvietojamām aminoskābes un nepiesātinātajām taukskābēm, kuras pietrūkst diētas laikā. Guarānas ekstraktā esošais kofeīns mazina apetīti (uzturot asinīs lielāku glikozes līmeni). Koenzīms Q10 piedalās ATF sintēzē, apgādā organismu ar papildus enerģiju. C vitamīns un koenzīms Q10, kā arī greipfrūta ekstraktā esošie bioflavonoīdi ir spēcīgi antioksidanti, pasargā organismu no apkārtējā vides kaitīgās ietekmes.
Sastāvs: Greipfrūta ekstrakts, Guarānas ekstrakts, Spirulīna, Bromelaīns, L-karnitīns, Koenzīms Q10, Vitamīns C.
Lietošana: pa 1 kapsulai brokastīs un pusdienās.

Silvaslim Night® kapsulas N30
Silvaslim Night® esošās Garcīnijas ekstrakta aktīvā viela hidroksicitronskābe kavē tauku sintēzi no ogļhidrātiem (glikozes), kuri tiek novirzīti uz glikogēna veidošanos. Rezultātā cilvēkam veidojas ilgāka sāta sajūta un mazinās apetīte. Hitozāns saista ar uzturu uzņemtos taukus, neļaujot tiem uzkrāties organismā. Vīnogu kauliņu ekstrakts satur proantocianidīnu spēcīgu antioksidantu, kas palīdz saglabāt ādas elastību. Melisas ekstrakts stimulē gremošanas sistēmas darbību, kā arī nodrošina veselīgu miegu.
Sastāvs: Garcīnijas pulveris, Hitozāns, Vīnogu kauliņu sausais ekstrakts, Melisas sausais ekstrakts.
Lietošana: pa 1 kapsulai vakariņu laikā.


Silvaslim Day® + Silvaslim Night® = Jauna koncepcija svara samazināšanai!
Palīdz ievērot diētu, aktivizē vielmaiņas procesus un uzlabo pašsajūtu visu diennakti.
Silvaslim Day® un Silvaslim Night® produkti ir īpaši savas koncepcijas dēļ, jo piedāvā divus savstarpēji papildinošus produktus, no kuriem viens rūpējās par  organisma bioķīmisko reakciju optimizāciju un metabolisma procesu aktivizāciju dienā, bet otrs – naktī. Produktu efektivitāti nodrošina sastāvs, kas radīts izmantojot tikai dabas vielu komponentes.


Sinunorm® kapsulas N30

Gadalaikā, kad laika apstākļi mēdz būt ļoti mainīgi (svārstīgi/ nepastāvīgi), esam izstrādājuši progresīvu ārstniecības augu kompleksu cīņai ar dažādiem augšējo elpošanas ceļu iekaisumiem, kas darbojas arī kā efektīvs imunitāti veicinošs līdzeklis.  Sinunorm® ir ārstniecības augu komplekss, kura sastāvā esošās vielas uzlabo deguna blakusdobumu drenāžu, atvieglo elpošanu caur degunu un veicina atveseļošanos pēc dažādām akūtām respiratorām vīrusu infekcijām.
Sinunorm®
  sastāvā esošajiem gaiļbiksīšu un timiāna ekstraktiem piemīt sekretolītiska un pretiekaisuma iedarbība, tiek mazināta gļotādas tūska un šķidrināts gļotas, kā rezultātā tiek atvieglota elpošana caur degunu un uzlabota deguna blakusdobumu drenāža. Timiāna un apiņu ekstraktiem ir dabiskas pretvīrusu un antibakteriālas īpašības, tas aizkavē infekcijas tālāko izplatīšanos.
Plūškoka
ekstrakts stimulē imunitāti, bet apiņos un gaiļbiksītēs esošās aktīvās vielas papildus iedarbojas arī viegli sedatīvi, kā rezultātā elpošana kļūst dziļāka un uzlabojas skābekļa izmantošana.

Sinunorm®
  ārstniecības augu komplekss ir dabīgs un efektīvs līdzeklis atveseļošanās veicināšanai!
Sastāvs: Gaiļbiksīšu sausais ekstrakts, priežu mizas sausais ekstrakts, timiāna sausais ekstrakts, apiņu sausais ekstrakts, plūškoka sausais ekstrakts, fibrekss.
Efektīvs ārstniecības augu komplekss, kas paaugstina dabīgās organisma aizsargspējas pret nelabvēlīgiem ārējās vides apstākļiem un palīdz cīnīties pret augšējiem elpošanas ceļu iekaisumiem. Sastāvā esošie gaiļbiksīšu un timiāna ekstrakti efektīvi cīnās ar iekaisuma procesiem, tie mazina gļotādas tūsku, atvieglojot elpošanu caur degunu. Timiāna un apiņu ekstraktiem piemīt dabiskas pretvīrusu un antibakteriālas īpašības, tas aizkavē infekcijas tālāko izplatīšanos. Plūškoka ekstrakts stimulē imunitāti, bet apiņos un gaiļbiksītēs esošajām aktīvajām vielām papildus piemīt arī viegli sedatīvs efekts.
Lietošana:
Pieaugušajiem – pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, bērni pēc 6 gadu vecuma – pa 1 kapsulai 2 reizes dienā.